Конференції

Конференції

Тихий ліс – відмінний вибір, якщо вам необхідне місце для конференції, яка поєднує ділову частину з відпочинком, приємне з корисним. У нас ви отримаєте сучасні зручності, гарні краєвиди, тишу та спокій. Ми гарантуємо високий рівень послуг і обладнання, що дозволить вам провести зустріч якісно та професійно. Ми адаптуємось до потреб клієнтів, тому заходи, що організовуються з нами, продумані до найдрібніших деталей.

Ми надаємо учасникам заходу зручний робочий простір і необхідне обладнання: якісну звукову систему, екран і мультимедійний проектор, маркерні дошки тощо. Звичайно, Тихий ліс може запропонувати чимало додаткових послуг, такі як організація проживання та програма розваг – все для комфорту учасників. Наша перевага – природа лісу та краса берега Дніпра.

Додаткові послуги

Ми хочемо виправдати всі ваші очікування. Тому консультуємо й підбираємо оптимальні рішення відповідно до ваших потреб. За запитом ми організуємо екскурсійну, розважальну програму – все можливе, щоб перебування гостей було максимально приємним. Відвідайте наш заміський комплекс, щоб переконатися в його можливостях надати учасникам зручний доступ в зал, простір для роботи та відпочинку, проживання та харчування. Напишіть або зателефонуйте нашому консультанту, щоб уточнити вартість оренди залу для конференції, виходячи з ваших термінів і завдань.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent at quam justo.
Дата проведення
Гостей
1
Тип івенту
ПРОРАХУВАТИ