Кращий відпочинок - в лісовому будиночку заміського комплексу.

Заміський комплекс Тихий ліс пропонує зануритися в атмосферу єднання з природою. Тут ви зможете провести час в спокійній обстановці, насолодитися чистим хвойним повітрям або ж весело відпочити в колі друзів чи колег. Піклуючись про ваш комфорт, ми доклали максимум зусиль, щоб зберегти місцевість в її первозданному вигляді. Це дозволить вам найкращим чином відірватися від звичного способу життя.

SUP-борди

SUP-борди

Водні розвага з SUP-бордами (падлбордами) - це щось середнє між класичним серфінгом і каное. Підходить для водних прогулянок як дорослим, так і дітям, не вимагає особливої ​​підготовки та спеціальних тренувань. Щоб користуватися SUP-дошкою необов'язково вміти добре плавати - кататися можна біля берега, ловлячи баланс і вправно орудуючи веслом.

Дитячий майданчик

Дитячий майданчик

Дитячий майданчик для організації дозвілля з гармонійним фізичним розвитком. Дітки зможуть весело провести час, долаючи власні страхи взаємодіючи один з одним.

Велосипедна Прогулянка

Велосипедна Прогулянка

Велосипедні прогулянки по заповідній частині лісу і вздовж берега, під час яких можна насолоджуватися не тільки активністю - але й дикою природою, свіжим повітрям, і лісовими звірами.

Тандирна Піч

Тандирна Піч

Ті, хто бажає відпочити недалеко від будиночка та приготувати смачні страви, може скористатися тандиром - спеціальною піччю-жаровнею. Їжа, приготована в тандирі, має пікантний димний аромат і зберігає поживні якості продуктів. Зібратися навколо печі сім'єю або друзями, приготувати шашлик, м'ясо, рибу та овочі - це цілий ритуал, який захоплює процесом готування, а ще більше - своїм результатом!

Плавальний басейн

Плавальний басейн

На території нашого комплексу є два басейни з підігрівом, у берега Дніпра, з яких один для дорослих, а другий - для дітей.

ЗАБРОНЮВАТИ